Výroba pások na mieru...

VýberPodľa typu produktu

Vyberte si z nasledovných možností

VýberPodľa typu prístroja

Vyberte si z nasledovných možností

VýberPodľa rozmerov

Vyberte si z nasledovných možností

VýberPodla balenia

Vyberte si z nasledovných možnostíaaa

  • Podľa typu produktu
  • Podľa typu prístroja
  • Podľa rozmerov
zavolajte nám na: 041 / 562 57 57

Produkty

Pokladničné papierové pásky štandard

Pásky vyrábané z ofsetových papierov. Tento druh výrobku je vyrobený z bieleho, strojne hladeného papiera, ktorý je overený v registračných pokladniciach. Uvedený papier vykazuje veľmi dobré vlastnosti z hľadiska funkčnosti a celkovej spoľahlivosti. Pásky sa používajú na tlačenie potvrdeniek do registračných pokladníc a kalkulačiek.

Pokladničné termo pásky

Termo pásky sa vyrábajú z vysoko kvalitného termo papiera s gramážou 55g/m2 a 48g/m2, ktorý garantuje čitateľnosť záznamu 5, 7 alebo 10 rokov, pri dodržaní správnych skladovacích podmienok. Termo pásky sa používajú do registračných pokladníc, POS terminálov, váh, zdravotníckych zariadení,
meracích prístrojov, cestovných lístkov v MHD a pod.

Plotrový papier

Plotrové papiere sa vyrábajú zo špeciálneho papiera 80g/m2 a 90g/m2. Mimoriadna kvalita povrchu, vysoká belosť, a opacita papiera sú vhodné pre strojárenskú výrobu, tlač plánov a návrhov.

Bankomatový papier

Bankomatové kotúče sa vyrábajú z vysoko kvalitného termo papiera s gramážou 55g/m2 a 100g/m2, ktorý garantuje čitateľnosť záznamu 5, 7 alebo 10 rokov, pri dodržaní správnych skladovacích podmienok.

Papier do parkovacích automatov

Papier do parkovacích automatov sa vyrába z vysoko kvalitného termo papiera s gramážou 55g/m2 a 100g/m2, ktorý garantuje čitateľnosť záznamu 5, 7 alebo 10 rokov, pri dodržaní správnych skladovacích podmienok. Používa sa na výrobu kotúčov do parkovacích automatov.

Faxový papier

Vysokocitlivý faxový papier, vyrobený z kvalitného termo papiera s gramážou 55 g/m2, je určený pre všetky faxové prístroje na termopapier.

Obchodný tovar

Pre našich klientov ponúkame taktiež obchodný tovar, medzi ktorý sa radia etiketovacie kliešte, farebné etikety, kopírovací papier a iný tovar.
 

 

Vyhľadávanie

Prihlásenie

  • Zadajte prihlasovacie údaje:

Alebo vyplnte registračný formulár tu.

Novinky

16 04 15

Zmena prevádzky   REZPA spol. s r.o. Dolný val č. 3 010 01  Žilina Výr

06 04 09

!!!AKCIA!!! Aktuálne akciové ponuky si môžete stiahnuť tu.

starsie novinky