Výroba pások na mieru...

VýberPodľa typu produktu

Vyberte si z nasledovných možností

VýberPodľa typu prístroja

Vyberte si z nasledovných možností

VýberPodľa rozmerov

Vyberte si z nasledovných možností

VýberPodla balenia

Vyberte si z nasledovných možnostíaaa

  • Podľa typu produktu
  • Podľa typu prístroja
  • Podľa rozmerov
zavolajte nám na: 041 / 562 57 57

O nás

 

Spoločnosť REZPA, spol. s r.o. vznikla 22.3.1995 ako subjekt s prevažne výrobnou činnosťou, zameranou na výrobu papierových pások do registračných pokladní, váh a kalkulačiek všetkých typov a faxového papiera. Podnikateľský zámer vznikol ako reakcia na zavedenie povinnej evidencie tržieb prostredníctvom registračných pokladníc. Pôsobenie spoločnosti REZPA, spol. s r.o. sa začalo realizovať z jej sídla v Žiline. Vzhľadom na potrebu presadiť sa na slovenskom trhu bola otvorená pobočka v Bratislave.

Aj keď v súčasnej zložitej ekonomickej situácii je na trhu jednoznačne rozhodujúca cena výrobkov, napriek tomu je naším cieľom dosahovať vysokú úroveň kvality, balenia, pružného dodania tovaru na naše vlastné prepravné náklady, poskytovať výhodné platobné podmienky a dokonalý servis vo vzťahu k našim zákazníkom. Vysoká technická a technologická úroveň našej výrobnej technológie a následne výsledný výrobný produkt nám dovoľuje kvalitou sa uchádzať aj o uplatnenie na zahraničných trhoch. V súčasnosti pôsobíme na českom a maďarskom trhu a pokúšame sa rozšíriť naše pôsobenie aj v iných krajinách Európskej únie.


Spoločnosť REZPA,spol. s r.o. vyhlasuje, že plní  všetky povinnosti  vyplývajúce  zo zákona  č.  529/2002 Z.z. o obaloch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a je evidovaná v registri povinných osôb pod reg. č.  PO_0002022 na stránke Ministerstva životného prostredia.

 

 


 


 

Vyhľadávanie

Prihlásenie

  • Zadajte prihlasovacie údaje:

Alebo vyplnte registračný formulár tu.

Novinky

16 04 15

Zmena prevádzky   REZPA spol. s r.o. Dolný val č. 3 010 01  Žilina Výr

06 04 09

!!!AKCIA!!! Aktuálne akciové ponuky si môžete stiahnuť tu.

starsie novinky